Negatywna opinia konsumenta o nieuczciwym rozliczaniu reszty w Sklep Ogólno - Spożywczy Elżbieta TrycMEDIUM
Klient Piotr zamieścił w serwisie Panorama Firm opinię z dnia 2025-03-18, w której zarzuca sklepowi podwójne naliczanie reszty i zwrot pieniędzy jedynie po interwencji klienta.
Proszę sprawdzać czy wydawana reszta sie zgadza. Dobijają produkty po 2x. Jak sie ktoś orientuje w porę to oddają pieniądze
Negatywna opinia konsumenta o oszustwie finansowym w Sklep Ogólno - Spożywczy Elżbieta TrycMEDIUM
Klient Piotr zamieścił w serwisie Panorama Firm opinię z dnia 2024-10-12, w której określa właścicielkę sklepu jako "stara siwa baba" oszukującą na pieniądze.
Klient o imieniu Piotr zamieścił w serwisie Panorama Firm opinię z dnia 2025‑03‑18. W opinii zarzuca Sklepowi Ogólnemu – Spożywczemu Elżbieta Tryc podwójne naliczanie reszty. Według tej opinii zwrot pieniędzy następuje jedynie po interwencji klienta.60%
ADVERSE_MEDIA
Cost: $0.007862
Klient Piotr opublikował w serwisie Panorama Firm opinię z dnia 2024‑10‑12. W opinii określił właścicielkę sklepu Sklep Ogólny – Spożywczy Elżbieta Tryc jako „starą siwą babę” oszukującą na pieniądze. Jest to negatywna opinia dotycząca zachowania właścicielki.60%