Negatywna opinia o obsłudze w Apteka Remedium w SławieMEDIUM
Użytkownik portalu ktomalek.pl wyraził niezadowolenie z obsługi w Apteka Remedium w Sławie, wskazując na nieodpowiednie zachowanie personelu. Skarga została zamieszczona 19 lipca 2024 roku. Nie podano dalszych szczegółów dotyczących kwot, numerów spraw ani sankcji. Zgłoszenie stanowi negatywną opinię o pracownikach apteki.
Ja jestem niezadowolony z obsługi apteka remedium w Sławie. Dnia 19-07-24 po godzinie 6:00 wysłałem zapytanie, ale personel nie zauważył mojego zlecenia. Nie polecam.
Extracted Facts (1)
Użytkownik portalu ktomalek.pl wyraził niezadowolenie z obsługi w Apteka Remedium w Sławie. W opinii wskazano na nieodpowiednie zachowanie personelu. Opinia została zamieszczona 19 lipca 2024 roku.100%